Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arwen Fantaghira Fay,
arwen-brezen-2011--45-.jpg

nar.28.11.2008 v Boskovicích, domů jsme si ji přivezli 28.2.2009. EMS kód -
NEM f 21 (černě želvovinová s odznaky s kresbou). Arwenka ve 3 měsících váží 1,6kg. Zatím je to taková malá "nítěnka", ale však ona to dožene. Povahově je to neskutečný mazel, hodně podobná Bellince, mazlíčkovi, ale je to větší ďáblík, takový "andílek s ďáblem v těle". Jen se jí dotknete, vrní jako traktor. Ale hned na to se rozběhne a skočí do mé nádherné košaté myrty a vede s ní nerovný souboj. Prostě čertík. S celou smečkou koček se zkamarádila velice brzo, do dvou dnů a stejně tak rychle si získala srdce celé naší rodiny. Baští spolehlivě granulky, ale stejně tak syrové maso nebo vařené kuřecí stehno.
Zdravotní testy:

Oba rodiče gen test na PKD - negativní
FeLV a FIV - negativní

HCM 3/2011 negativní


Z Arwenky vyrostla krásná dáma, neskutečně milá, mazlivá, přítulná, to vše určitě po otci Goranovi, ale také má v sobě hrdost a nespoutanost po svém dědovi z matčiny strany, po Tolstém Stella Felicita.
Její váha ve 14.měsíci je 3,5kg, má celkem robusní postavu, perfektní srst.

Leden 2011 - Arwence byly v listopadu 2 roky. Má za sebou jeden vrh koťátek - vrh E, * 24.10.2010, porod císařským řezem. Těstě po odstavení, tedy ve 13.tém týdnu koťátek, je její váha 3,9kg. Je ve výborné kondici. Koťátka na ní nenechala abosolutně žádné následky. Vzhledem k předchozím hormonálním problémům byla plánovaná kastrace, ale její koťátka mně tak nadchla svojí úúúžasnou povahou, že přeci jen nejspíš ještě jeden vrh zkusíme a to právě vzhledem k hormonům, co nejdříve. Ale rozhodně tentokrát s jiným ženichem. Ale jak jsem psala v sekci plány....člověk míní, příroda mění. Vzhledem k tomu, že jsme na Arwenky koťátka čekali 3/4 roku, může být vše úplně jinak.

....a vše je jinak. Arwenka má za sebou několikero krytí se dvěma různými ženichy a bohužel nic....jako kastrátka by u nás, mezi chovnými kočičkami, šťastná nebyla, proto jí budeme brzy hledat nový milující domov. Arwenka je úžasný mazel, ale nerada se chová. Sama si vleze na klín, sama si užívá mazlení, ale nerada se nechává omezovat. Nesmí se pevně držet. Potřebuje volnost. Ráda spí se svým páníčkem a užívá si i oční mazlení. Je vděčná za mazlení. Mazlí se ráda a pořád. Ale nesmí se pevně držet. Proto asi není vhodná k malým dětem.

 Arwenka už našla svůj nový domov, svůj nový výborný domov. Svého nového páníčka si omotala kolem prstu a své dvě kočičí přítelkyně těžce ignoruje. Ději Sašovi  za to, že Arwence poskytl otevřenou milující náruč a udělil ji místo ve své posteli.

 

Výsledky z výstav:
Praha    17.10.2009        V1 CAC                p.Martin Šanda
Kladno 17.11.2009         V1 CAC BIV         p.Anne Veland

Rodokmen:

rodokmen-arwen.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář